Poznajmy się!

Miło, że tu jesteś! Dowiedz się kim jesteśmy i dlaczego postanowiliśmy stworzyć Fincastly.Jakub  Sikora

Co-Founder & CTO / Developer

Główny inżynier ​i architekt chmury obliczeniowej przy nagradzanym produkcie branży medycznej Insight by Four Eyes Insight​. Współtwórca produktów finansowych powstałych w takich firmach jak Euromoney PLLC i Fast Markets. Członek zarządu fundacji Gruba.IT i organizator wydarzeń branżowych.


Bartosz Gayer

Co-Founder & Mentor

Ma kilkunastoletnie doświadczenie jako kontroler finansowy i CFO/członek zarządu ds. finansowych zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach. Członek międzynarodowej organizacji CIMA (posiada prestiżowy certyfikat z rachunkowości zarządczej CGMA) oraz polskiego Klubu Dyrektorów Finansowych DIALOG. Wykładowca akademicki z dziedziny finansów, prelegent na konferencjach branżowych, trener biznesowy.

Skąd pomysł na Fincastly?


Pomysł na stworzenie Fincastly narodził się wskutek obserwacji działań przedsiębiorców, a także na bazie własnych doświadczeń biznesowych.


Chaos informacyjny wynikający z braku jednego źródła prawdy o kondycji firmy przy jednoczesnej mnogości rozwiązań zawierających dane częściowe (takich jak system do fakturowania, CRM czy wiele kont bankowych) często doprowadza do podejmowała błędnych decyzji biznesowych.


Zazwyczaj przedsiębiorca musi poświęcić wiele czasu na odpowiednią analizę danych finansowych, do której potrzebna jest także dobrze ugruntowana wiedza finansowa. Z kolei koszt zatrudnienia pracowników potrzebnych do utrzymywania i aktualizowania arkuszy kalkulacyjnych z danymi finansowymi firmy stanowi niemały wydatek. Fincastly ma pomóc oszczędzić przedsiębiorcom zarówno ich czas, jak i pieniądze.


Produkt powstał z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorcach, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad finansami firmy, przy optymalnym wykorzystaniu zasobów na ten cel. Dzięki temu narzędziu mają dostęp do zawsze aktualnych danych finansowych, co sprzyja podejmowaniu odpowiednich działań biznesowych.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Bart Glac

Co-Founder & CEO / Developer

[email protected]


Jakub  Sikora

Co-Founder & CTO / Developer

[email protected]


Bartosz Gayer

Co-Founder & Mentor

[email protected]